سیاست حریم خصوصی

ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپلیکیشن پاکزی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط پاکزی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین کاپیتان سبز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و نقد کردن کیف پول پاکزی و یا استفاده از خدمات تخفیفی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پاکزی از سوی کاربر است.

۲-۱- قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کاپیتان سبز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین تعیین شده است. استفاده از کاپیتان سبز به معنی توافق کامل کاربر با شرایط و ضوابط تعیین شده است.

۲-۲- سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

کاپیتان سبز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. کاپیتان سبز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پاکزی، کاربر رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد.

۲-۳- سیاست‌های حق نشر:

مطابق با قوانین کشور در رابطه با لزوم رعایت حق نشر، همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کاپیتان سبز ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کاپیتان سبز جزئی از اموال کاپیتان سبز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کاپیتان سبز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کاپیتان سبز محفوظ می‏‌دارد.

۲-۴- سیاست های حساب کاربری:

۲-۴-۱- کاربران با ثبت نام در کاپیتان سبز و همچنین با هر بار استفاده از خدمات کاپیتان سبز می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری کاپیتان سبز را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده‌ی مستمر کاربران از اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲-۴-۲- برای استفاده از خدمات کاپیتان سبز لازم است که هر کاربر حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری بسازد. برای استفاده از خدمات کاپیتان سبز کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی، آدرس دقیق و شماره همراه خود را در اپلیکیشن کاپیتان سبز ثبت کند.
۲-۴-۳- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت مجاز به بستن حساب کاربری فرد مذکور و در صورت لزوم پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.
۲-۴-۴- کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با شماره‌ی تلفن متعلق به خود (یا نماینده خود که به صورت رسمی به کاپیتان سبز معرفی شده است) نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن کاپیتان سبز اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص صاحب شماره‌ تفلن مسئول بوده و شرکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
۲-۴-۵- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور و همچنین حساب کاربری به عهده‌ی کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همه‌ی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده‌ی وی خواهد بود.
۲-۴-۶- کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب کاربری و کیف پول کاپیتان سبز خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات کاپیتان سبز متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها